

Hyundai i10
1.0 Comfort | Cruise control | Apple Carplay | Elektrische ramen | Airco
€ 11.250202265.971 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2022 |
| APK | 28 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 15.571 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Kwaliteit hoeft zich niet groot te houden. Deze kleine Hyundai i10 zal u versteld doen staan. De motor in deze Hyundai maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof.
Spraaksturing is onderdeel van de uitrusting van deze auto. Met uw stem kunt u de belangrijkste voertuigfuncties bedienen. Navigatie, onderhoudsstatus, vergrendeling, audio... de mogelijkheden van remote services zijn haast oneindig. Ook deze auto laat zich bedienen en analyseren via uw smartphone! Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Deze auto is voorzien van lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Geavanceerde veiligheidssystemen kijken tijdens elke rit met u mee en schatten continu de risico's in. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Forward collision warning helpt u om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 411 kg
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Leaseprijs: € 199 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Jilis Autobedrijven Leerdam B.V. Sperwerlaan 118 4143AW LEERDAM, NL 0345636020 http://www.jilisautobedrijven.nl verkoop@visscherleerdam.nl
Jilis autobedrijven is een BOVAG erkend autobedrijf met twee vestigingen waar service en klanttevredenheid voorop staan. Niet voor niets scoren wij op klanten vertellen een 9,5 en 100% aanbeveling, dat willen wij graag zo houden! Al onze occasions zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan onze strenge criteria alvorens deze te koop worden aangeboden. Wij leveren de auto graag helemaal overeenkomstig uw wensen af! Als extra service werken wij met aanvullende afleverpakketten met bijvoorbeeld garantie, informeer naar de mogelijkheden! De verkoper adviseert u graag bij het maken van uw keuze. Het is verstandig om voor een bezichtiging te bellen over de beschikbaarheid van een auto. Ook kunnen wij de financiering en / of leasing van uw nieuwe auto volledig verzorgen. Ondanks dat aan de juistheid van de informatie in deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8:00 - 18:00 uur en op zaterdag van 8:00 - 15:00 uur. Daarnaast hebben we koopavond op woensdag van 19.00 - 21.00 uur. U kunt ons ook bereiken binnen de openingstijden op telefoonnummer 0345-636020. Ook zijn wij via whatsapp te bereiken op telefoonnummer 06-86898208. Op zondag zijn we altijd gesloten.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.680 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 899 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 256 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 878 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |




