De huidige Hyundai i10 kenden we tot dusverre als 65 pk sterke 1.0 driecilinder. Prima auto, zelfs de beste A-segmenter. Maar nu weten we echt waartoe Hyundai's kleinste in staat is. De N-Line heeft de 1.0 driecilinder, maar dan met turbo, goed voor 100 pk. Daar krijgen we het best een beetje warm van!
Signalement
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | i10 1.0 T-GDI N Line 5-zits |
| Carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| Transmissie | 5 versnellingen, handgeschakeld |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 22.900 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 3-cil. in lijn |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Maximaal vermogen | 74 kW / 100 pk bij 4.500 tpm |
| Maximaal koppel | 172 Nm bij 1.500 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 3.675 mm / 1.680 mm / 1.483 mm |
| Wielbasis | 2.425 mm |
| Massa leeg | 1.099 kg |
| Laadvermogen | 371 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 0 kg / 0 kg |
| Banden | 195/45R16Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Brandstofverbruik | 5,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 123 g/km |








Lezersreacties (31) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.