

Hyundai i10
1.0 Comfort Smart | Navigatie | Camera | Cruise control | Airco |
€ 12.400202286.541 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 december 2022 |
| APK | 28 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 18.666 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Dit is een hele fijne, niet al te grote krachtpatser. En dat merk je meteen aan z'n zeer vriendelijke brandstofverbruik. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. Tot de voorzieningen van deze auto behoren LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Twijfelen hoeveel ruimte je achter de auto hebt? Met de achteruitrijcamera weet je altijd hoeveel centimeter! Had je de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services check je het overal en altijd. Je kunt tijdens de rit jouw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met DAB!) en het full map navigatiesysteem kun je bedienen vanaf het stuur of met spraak. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De uitrusting van deze auto is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
De Hyundai i10 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor jou de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als je interesse hebt in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om jou de auto te demonstreren.
Alles voor jouw nieuwe auto vind je bij Hyundai Wittenberg Amersfoort!
Wij vertegenwoordigen Hyundai in de regio Amersfoort, Hilversum, Nieuwegein en Utrecht. Je kunt bij ons terecht voor zowel aanschaf van nieuwe auto's en occasions, (private) leasing, als schade en onderhoud aan jouw auto.
Bij Hyundai Wittenberg kun je rekenen op transparante service en professionele dienstverlening, maar altijd met een persoonlijk karakter. Onze mensen maken het verschil. Zij zorgen voor de kwaliteit die jij en je auto verdienen, samen met het ruime assortiment kwalitatief hoogwaardige modellen.
Wij nodigen je graag uit voor een bezoek aan een van onze showrooms of kijk in ons online aanbod. We zijn je graag van dienst!
Welkom bij Hyundai Wittenberg!
Modelreeks: 2020 - 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 411 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: (NNB)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
*Voorwaarde dat de auto in onderhoud is bij Hyundai Wittenberg
**Exclusief voor Hyundai's
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Gebruikt"): Hyundai Promise - Approved Used Cars; BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.680 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 899 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 256 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 734 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |





