

Hyundai i10
1.0 Comfort Staat in Hardenberg
€ 12.950202366.267 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 september 2023 |
| APK | 1 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Grote klasse hoeft niet duur te zijn, bewijzen ze bij Hyundai. Kwestie van 'New Thinking. New Possibilities'. Deze goed onderhouden auto is van het bouwjaar 2023 en komt van de eerste eigenaar. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Bij de rijke uitrusting horen ook LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Het audiosysteem (met DAB-ontvangst!) bedient u met knoppen op het stuur of met stemcommando's. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
De Hyundai i10 is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Hyundai bovendien hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Bovag Garantie. Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Modelreeks: jan. 2020 - jun. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 411 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Mastebroek's Autobedrijven B.V. Edisonstraat 32 7903AN HOOGEVEEN, NL 0528264055 http://www.mastebroek.nl info@mastebroek.nl
Welkom bij Mastebroek's autobedrijven, met vestigingen in de Krim, Hardenberg en Hoogeveen. Wij zijn specialist in het merk Suzuki (Hoogeveen) en daarnaast specialist in Mitsubishi en Hyundai. daarnaast hebben wij een groot aanbod occasions van alle merken. wij willen u aanraden ons te bellen alvorens u ons bezoekt om zeker te zijn op welke vestiging de auto van uw keuze staat. Voor meer informatie kunt u Bellen met Han, Hoogeveen 0528-264055 of Jan, Hardenberg 0523-267000 of Gerald, de Krim 0524-571777. Helemaal actueel zijn? Download nu onze app. Mastebroek Autobedrijven
Vraag naar de gunstige PRIVATE LEASE prijs van deze auto!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.680 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,7 m |
| gewicht | 899 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 256 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 156 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 878 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |





