

CUPRA Formentor
VZ5 4Drive|BTW|5Cilinder|Kuip|Akebono|Carbon
€ 64.950202243.450 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2022 |
| APK | 30 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 84.479 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
CUPRA Formentor VZ5 2.5 TFSI 4Drive|5-cilinder|391pk|Kuipstoelen|Akebono|Carbon|360º|Cam|Keyless|20"|Beats|LED|Sfeerverl.|CarPlay
CUPRA Formentor VZ5 4Drive|BTW|5Cilinder|Kuip|Akebono|Carbon
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
CUPRA Formentor VZ5 2.5 TFSI 4Drive | 5-cilinder | 391 pk | DSG | Carbon Sabelt Kuipstoelen | Akebono High Performance remmen | Carbon Exterieur accenten | 360º Camera | Keyless | 20 inch velgen | Beats Audio | LED verlichting | Sfeerverlichting | CarPlay | Adaptive Cruise Control | Side Assist | Stoelverwarming | Stuurverwarming | Elek. Achterklep | Navigatie | Virtual Cockpit | DCC (Dynamic Chassis Control | Drive Mode Select | Parkeersensoren voor+achter & nog veel meer!
Deze CUPRA Formentor VZ5 2.5 TFSI 4Drive is de absolute topuitvoering van de Formentor-reeks en wordt aangedreven door de legendarische 2.5 TFSI vijfcilinder, bekend uit diverse RS-modellen van Audi. Met 391 pk en het geavanceerde 4Drive vierwielaandrijvingssysteem en razendsnelle DSG automaat biedt deze VZ5 prestaties die perfect samengaan met dagelijks gebruiksgemak.
Wat deze uitvoering extra bijzonder maakt, zijn de exclusieve componenten die speciaal voor de VZ5 zijn ontwikkeld. Zo beschikt hij over de hoogwaardige Akebono High Performance remmen, die zorgen voor uitstekende remprestaties en een sportieve uitstraling. De aanwezige carbon exterieur accenten versterken het exclusieve karakter van deze zeldzame uitvoering.
Ook het interieur is volledig afgestemd op sportief rijden. De Sabelt carbonkuipstoelen bieden optimale ondersteuning en dragen bij aan de unieke rijbeleving. Daarnaast beschikt deze VZ5 over luxe opties zoals een 360º camerasysteem, Keyless entry & start, sfeerverlichting en het premium Beats audiosysteem. De 20 inch lichtmetalen velgen, LED-verlichting en Apple CarPlay maken het geheel compleet.
Belangrijke highlights:
Deze CUPRA Formentor VZ5 verkeert in zeer nette staat en is een unieke verschijning voor de echte liefhebber.
Kortom: een zeldzame en exclusieve VZ5 met iconische vijfcilinder, hoogwaardige techniek en een indrukwekkende uitrusting.
Voor meerdere foto’s in goede kwaliteit verwijzen we u graag door naar onze website! www.vandersandenautos.nl
Onze advertenties worden met zorg samengesteld, echter kunnen er geen rechten worden ontleend aan druk- en zetfouten, het ontbreken van opties en accessoires. Controleert u daarom altijd of alle gewenste opties en accessoires aanwezig zijn tijdens bezichtiging.
Inruil mogelijk.
Financiering mogelijk.
Prijs zonder inruil op basis van: €64.950,- inclusief BTW
Prijs op basis van inruil: €65.950,- inclusief BTW
Bezichtiging alleen op afspraak!
Al onze auto's worden met minimaal 8 maanden apk afgeleverd. Ook bent u altijd de eerste 8 maanden of 10.000km onderhoudsvrij!
Al onze auto's worden met minimaal 8 maanden apk afgeleverd. Ook bent u altijd de eerste 8 maanden of 10.000km onderhoudsvrij!
Garantie
Garantie: 6 maanden
Garantie: Indien u een occasion heeft aangeschaft bij van der Sanden auto’s wordt deze standaard (tenzij anders vermeld) met 6 maanden Car garantie compact afgeleverd. Dit houdt in dat er 6 maanden garantie is op draaiende delen van de auto, zoals motor en aandrijving, versnellingsbak etc. Wanneer er gebreken aan uw auto zijn kunt u contact opnemen met Car garantie, zij gaan samen met u op zoek naar een garage bij u in de buurt om de diagnose te stellen en het probleem op te lossen. Dit is natuurlijk erg prettig wanneer u niet in de buurt woont van ons bedrijf. Indien u interesse heeft in een uitgebreider garantiepakket is dit ook mogelijk, denk aan 6,12,24 MND COMPACT/FULL garantie. Voor meer informatie over dit pakket en de andere garantiemogelijkheden kunt u contact opnemen of langskomen op afspraak.
Bezichtiging alleen op afspraak!
Van der Sanden Auto's
Hoge Rijt 32
5575CA Luyksgestel
0623363670
info@vandersandenautos.nl
vandersandenautos.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2.480 cc |
| Max. vermogen | 287 kW (391 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.840 x mm |
| gewicht | 1.583 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.120 kg |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| CO2-uitstoot | 212 g/km |





