

CUPRA Formentor
1.4 e-Hyb Copper Ed.
€ 30.500202154.778 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Semi_Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 september 2021 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.591 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Op zoek naar een betrouwbare en krachtige hybride SUV? Ontdek de Cupra Formentor 1.4 e-Hyb Copper Ed. uit 2021 bij Auto Citrus! Met zijn elegante zwarte kleur en stoere uitstraling is deze wagen een echte eyecatcher op de weg. Met een vermogen van maar liefst 150 PK en een 1395 CC motor, staat deze auto garant voor soepel rijden en sportieve prestaties.
Wat deze Cupra Formentor echt onderscheidt, is zijn uitgebreide optiepakket. Zo is de auto uitgerust met parkeer assistent, waardoor inparkeren en manoeuvreren in krappe plekken een fluitje van een cent wordt. Daarnaast zorgen de hoofd airbag(s) achter voor extra veiligheid en bescherming van de passagiers bij een eventuele aanrijding. Met de verkeersbord detectie functie word je altijd op de hoogte gehouden van de geldende snelheidslimieten en andere verkeersborden, wat bijdraagt aan een veilige en gecontroleerde rijervaring.
Het gemak van keyless entry maakt het instappen en wegrijden een moeiteloze handeling. Geen gedoe meer met sleutels; met een druk op de knop start je de motor en kun je direct op weg. Bovendien is de bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar, waardoor je altijd de perfecte zitpositie kunt vinden voor een comfortabele rit, ongeacht je lengte of postuur.
Met slechts 54778 kilometer op de teller is deze Cupra Formentor nog in topconditie en klaar voor vele kilometers rijplezier. Met zijn vijf deuren biedt de SUV voldoende ruimte voor het hele gezin of al je bagage, zonder in te leveren op comfort en stijl.
Ben je op zoek naar een hybride SUV die luxe, sportiviteit en veiligheid combineert? Breng dan snel een bezoek aan Auto Citrus en ervaar zelf de kwaliteiten van de Cupra Formentor 1.4 e-Hyb Copper Ed. uit 2021. Neem contact met ons op via 070-3239511 en maak een afspraak voor een proefrit. Wacht niet langer en ontdek de mogelijkheden van deze prachtige wagen!
Sinds 1984 is Auto Citrus gevestigd In Den Haag als een universeel garagebedrijf. Wij doen onderhoud en reparaties aan alle soorten auto’s, maar zijn gespecialiseerd in de grote merken Renault,Dacia Volvo en Volkswagen.
Uiteraard kunt u bij ons ook terecht voor de wettelijke verplichte APK keuring, airco service, uitlijnen, banden en de opslag van deze banden. Kortom alles om uw auto veilig en betrouwbaar op de weg te houden. Ook voor complexere storingen kunt u bij ons terecht omdat wij beschikken over een hele reeks uitlees- en dealerapparatuur om alle diagnoses snel te kunnen stellen.
Voor een betaalbare en betrouwbare occasion kunt u gerust een kijkje nemen bij ons tweedehandsaanbod. Als uw gewenste merk of type er niet bij staat, vraag dan naar de mogelijkheden. Wij beschikken over een uitgebreid netwerk om de juiste auto voor u te vinden.
Modelreeks: apr. 2021 - mrt. 2024
Referentienummer: 84
Wielbasis: 268 cm
Aantal fasen acculader: 1
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,7 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Fabrieksgarantie tot: 31-12-2027
Soort hybride: Off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 55.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Semi_automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.839 x 1.528 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.599 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.120 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 420 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,0 s |
| Actieradius | 54 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,5 l/100km (1 op 66,7) |
| CO2-uitstoot | 43 g/km |
| Energielabel | A |





