Volvo vanaf 2016 niet meer op Parijs of IAA
Volvo heeft z'n beleid wat betreft internationale autoshows heroverwogen en is daarbij tot drastische keuzes gekomen.
Een woordvoerder vertelt ons: "Volvo zal vanaf 2016 nog slechts op drie internationale autoshows te zien zijn. Dat zijn de Autosalon van Genève, een Noord-Amerikaanse autoshow en eentje in Azië. Dat betekent dat we dus niet meer op de IAA of de salon van Parijs te zien zullen zijn."
Uiteraard komt daar wel iets voor in de plaats: Volvo wil meer regionale evenementen buiten de internationale shows om bijwonen. De AutoRAI en AutoWeek Live gelden ook als regionale evenementen, en dus betekent het nieuwe beleid niet dat Volvo nooit meer op die Nederlandse auto-evenementen aanwezig zal zijn.
De salon van Parijs is nu juist het toneel van het showdebuut van een belangrijke nieuwe auto voor het merk, de Volvo XC90.
PRIVATE LEASE Volvo
Had je deze auto's al gezien?

Volvo V40 1.6 D2 Momentum | Leder | Navigatie | Stoelverwarming
- 2013
- 323.313 km

Volvo XC40 T5 AUT7 262PK Recharge Inscription | Adaptive Cruise & Pilot Assist | Lederen Bekleding | Stoel & Stuurverwarming | Elektr. Achterklep | Park Assist & Camera | Climate Control | Keyless Entry | Schuif/kanteldak | Power Seats incl. Memory | AppleCarplay & AndroidAuto |
- 2022
- 16.744 km

Volvo XC60 T8 Recharge AWD Ultra Dark | Facelift | Full options | Heico selected level | Heico diffuser en spacers
- 2025
- 5.000 km