AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Allerlaatste LaFerrari onder de hamer
Vaarwel spaargeld
2
Behoefte aan iets heel speciaals voor de weekenden? Breng dan 3 december een bezoek aan RM Sotheby's in het Amerikaanse Florida.
Op de veilig gaat namelijk een wel heel bijzondere LaFerrari onder de hamer. Aanvankelijk zou Ferrari slechts 499 stuks van zijn hypercar produceren. Voor het goede doel is nu een 500e exemplaar in elkaar gezet waarvan de opbrengst ten goede zal komen aan slachtoffers van de aardbeving die Italië onlangs teisterde.
Een afbeelding van fatsoenlijke kwaliteit hebben we nog niet. Wel kunnen we melden dat de allerlaatste LaFerrari een speciaal aangekleed interieur krijgt en een unieke livery op zijn koets krijgt. Op motorisch vlak is de LaFerrari overigens wel zichzelf gebleven.