Alfa Romeo knipt in toekomstplannen
Extra 'specialty' op komst
Aanvankelijk meldde Alfa Romeo in de periode 2016-2018 acht nieuwe modellen te zullen onthullen. Medio december schreven we dat Alfa Romeo die deadline iets naar achteren had geschoven. In 2020 zouden alle nieuwe modellen dan toch echt op de markt moeten zijn gebracht.
Alfa Romeo heeft gisteren gemeld dat de toekomstplannen wederom zijn bijgesteld. De deadline van 2020 blijft gehandhaafd, maar de samenstelling van de te onthullen modellen ziet er anders uit.
Na de lancering van de Giulia - die volgens Alfa Romeo dit kwartaal in productie gaat - krijgen we dit jaar of volgend jaar een nieuwe 'midsize' cross-over van het merk te zien. Tussen 2017 en 2020 wil Alfa Romeo zes nieuwe modellen lanceren, waaronder een grote sedan, twee extra cross-overs een hatchback en twee 'specialties'. Voorheen zouden twee compacte modellen en slechts één 'specialty' - waarschijnlijk een coupé of spider - worden gelanceerd.
Voorheen was Alfa Romeo voornemens om tegen 2018 400.000 nieuwe auto's te verkopen. In de nieuwe plannen worden geen beoogde verkoopaantallen meer genoemd.
PRIVATE LEASE Alfa Romeo
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

De Alfa Romeo Brera en de Tesla Model Y Standard delen één opmerkelijk detail

Alfa Romeo Junior Sport Speciale is de opstap naar de Veloce

Deze comfortabele youngtimers zijn ook in 2027 nog gunstig te rijden

Vernieuwde Alfa Romeo Tonale is goedkoper dan het origineel





