Alfa Romeo Junior Sprint
Alfa Romeo Junior SprintAlfa Romeo Junior SprintAlfa Romeo Junior SprintAlfa Romeo Junior SprintAlfa Romeo Junior SprintAlfa Romeo Junior SprintAlfa Romeo Junior Sprint
 
Nieuws

Alfa Romeo Junior Sprint is een beetje een sigaar uit eigen doos

Gelimiteerde uitvoering

De Alfa Romeo Junior is er in een nieuwe speciale uitvoering. Die heeft de historisch verantwoorde naam Sprint en is te krijgen voor zowel de hybride als elektrische Alfa Romeo Junior. Daarbij maakt het voor de prijs die je betaalt niets uit voor welke van die twee aandrijflijnen je gaat.

Alfa Romeo introduceert voor zijn kleinste model een nieuwe uitvoering: de Sprint. De Alfa Romeo Junior Sprint is er als hybride Junior Ibrida vanaf €37.450. De volledig elektrische Junior Elettrica kost eveneens €37.450.

De Sprint-uitvoering borduurt voort op de instapper en nestelt zich dus tussen de Entry- en de TI-uitvoeringen. De  Junior Sprint heeft ongeacht de gekozen aandrijflijn een two-tone kleurstelling, waarbij het dak zwart is. De rest van de koets valt in de kleuren Sempione White, Navigli Blue, Arese Silver, Scala Brown Grey en Brera Red te spuiten. Daarnaast heeft de Junior een reeks zwarte accenten. Je komt ze tegen rond de wielkasten en in de achterbumper. De Junior Sprint staat op 18-inch Aero geheten lichtmetalen wielen.

Volgens Alfa Romeo hebben de extraatjes een waarde van €1.050. Voor de Junior Sprint betaal je echter €1.500 meer dan voor de instapuitvoeringen. Een beetje een sigaar uit eigen doos, maar wel een Italiaanse.

Lees ook

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.