AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mega-galerij: Mercedes E-klasse gelekt!
E-klasse kent geen geheimen meer
159
De onthulling van de nieuwe Mercedes E-klasse staat pas voor volgende week maandag gepland. Toch kunnen we je de auto nu al in zijn geheel laten zien!
Via het Duitse Auto Presse is een enorme vloot aan foto's van de nieuwe Mercedes E-klasse opgedoken. De langverwachte E-klasse zouden we aanvankelijk pas volgende week te zien krijgen tijdens de Detroit Motor Show.
Laten we eerlijk zijn: het uiterlijk van de E-klasse is geen grote verrassing. Hij past precies tussen de C- en S-klasse in het gamma en heeft dezelfde designtaal meegekregen. Volgens Duitse media is de auto 4,92 meter lang, waarmee hij zo'n vijf centimeter groeit ten opzichte van het huidige model.
Naast bekende benzine- en dieselversies krijgen we van Mercedes naar verwachting een E350 plug-inhybride op de prijslijst te zien. Op meer informatie zullen we nog een week moeten wachten.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Achtergrond
De Mercedes-Benz E-klasse AMG E36 T maakte het gemis van een E500 Combi goed
Nieuws
Brabus geeft Mercedes-AMG E53 flinke krachtkuur
Mercedes-Benz E280 CDI - 2006 - 561.102 KM - Klokje Rond
Nieuws
Mercedes-AMG E53: sterker maar veel minder duur dan vorige E63
Nieuws