Nieuwe Porsche Panamera laat weer meer zien
Rankere Panamera toont innerlijk
Porsche heeft het er maar druk mee. Achter de schermen wordt druk aan turbomotoren gewerkt en ook het uiterlijk van de 911 krijgt binnenkort een kleine update. Gelijktijdig spendeert een andere groep techneuten z'n tijd aan het ontwikkelen van een splinternieuwe Panamera!
We zien een tweetal ingepakte Panameras. De nieuwe vijfdeurs lijkt een iets minder pompeus getekende koets mee te krijgen, een exterieur dat designkenmerken zal hebben van de Panamera Sport Turismo, een studiemodel waar we in 2012 kennis mee konden maken. Het is voor het eerst dat we iets van het interieur kunnen zien. We zien hoe de binnenzijde van de portieren is vormgegeven en ook een stuk van de middentunnel en -console schemeren door het raam heen.
De tweede generatie Panamera komt op de nieuwe MSB-basis van de Volkswagen Group te staan. Door het gebruik van lichtere materialen moet Porsche's langste zo'n 100 kilo afslanken. We zullen nog tot volgend jaar moeten wachten voor we de nieuwe Panamera in z'n geheel kunnen zien.