Mazda CX-3 debuteert op LA Auto Show
De nieuwe CX-3 wordt een compacte cross-over en dus een concurrent voor auto's als de Renault Captur, Opel Mokka en Peugeot 2008.
Voor het lijnenspel van de kleine cross-over gebruikt Mazda naar eigen zeggen een evolutie van de bekende Kodo-designtaal. Deze heeft het merk ook toegepast op de 3, de 6 en de CX-5.
De CX-3 krijgt de beschikking over het volledige pakket SkyActiv-voorzieningen, net als alle andere recente modellen van het Japanse merk. De kans is dus groot dat we de 1,5-liter benzinemotor uit de 2 terug gaan zien. Mazda zelf geeft overigens nog niets over de motoren prijs.
De pers kan op 18 november voor het eerst kennismaken met de CX-3 op de LA Auto Show. Het grote publiek kan daar vanaf 21 november terecht.
Mazda verwacht de nieuwe CX-3 aan het begin van de zomer van 2015 bij de dealers te kunnen neerzetten.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mazda CX-3 2.0 SKYACTIV-G 120PK GT-M / NAVI / LEDER / CLIMA / 18"LMV / PDC / CAMERA / TREKHAAK / HUD / KEYLESS / FULL-LED / BLUETOOTH / ADAPT. CRUISECONTROL / 2E EIGENAAR / SCHITTERENDE STAAT !!
- 2016
- 113.483 km

Mazda CX-3 2.0 SkyActiv-G 120 GT-M | Automaat | Leder | Trekhaak | Orig NL auto
- 2016
- 118.722 km

Mazda CX-3 2.0 SkyActiv-G 120 SkyLease+ NAVI, CLIMA, CRUISE, PDC, NW STAAT!!
- 2016
- 86.790 km
Lees ook

Gebruikte Mazda CX-3 kan door voor nieuw

Zoek je een kleine cross-over of SUV als occasion? Dit is wat je moet weten...

Hoog zitten maar geen bakbeest? Deze compacte 'premium'-SUV's koop je voor €17.500

Forever young: met deze moderne auto’s zonder opvolger blijf je altijd bij de tijd
