DS wordt volgend jaar los merk in Europa
In maart konden we al melden dat PSA-topman Carlos Tavares het DS-label wilde losweken van Citroën. Dezelfde topman heeft nu tegen het Britse AutoCar gezegd dat DS volgend jaar in Europa niet meer als een 'label' van Citroën in de markt wordt gezet.
"In 2015 wordt DS losgekoppeld van Citroën," aldus Tavares tegen AutoCar. Al zegt de topman wel dat er geen apart dealernetwerk hoeft te komen. DS wordt losgeweekt om de premium-status van de modellen te vergroten, en Citroën heeft wat dat betreft toekomstplannen. "Tegen 2020 zou DS best een Audi-rivaal kunnen zijn en de modellen die er aan zitten te komen zijn heel spannend". Wél zouden de modellen extravagant blijven en niet dezelfde 'premium-weg' bewandelen als de bestaande modellen in die categorie.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Citroën C5 Aircross 1.2T 130pk C-Series | Comfort Seats | PHC Vering | Achteruitrijcamera | Navigatie | PDC | Privacy Glass | Dodehoek detectie
- 2023
- 22.149 km

Citroën C1 1.0-12V Ambiance NAP, 5 Deurs, Stuurbekrachtiging
- 2010
- 36.975 km

Citroën C3 1.2 VTI Airco ECC NL Auto NAP Cruise Trekhaak USB Aux
- 2012
- 179.978 km
PRIVATE LEASE Citroën
Lees ook

Plug-in hybride Citroën C5 Aircross is 30 pk sterker, maar daar ga je helemaal niets van merken

‘Stellantis wil Leapmotor-techniek gebruiken voor eigen merken’

Voor deze Citroën BX was er altijd al een liefhebber - Liefhebber gezocht

Een nieuwe SM of Gullwing? DS en Mercedes-Benz laten ons dromen


