AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Audi komt met A9 concept'
42
Als de geruchten kloppen, kunnen we in november een nieuwe concept-car van Audi verwachten. Die zou als A9 het levenslicht zien op de autoshow van Los Angeles.
Autocar meldt dat bronnen dichtbij Audi weet hebben van een nieuw vlaggenschip boven de A8. Op de autoshow van Los Angeles wil Audi de A9 concept wereldkundig maken. De auto zou het midden houden tussen een sedan en een coupé en zou vijf meter lang zijn. De concept-car maakt gebruik van het MLB-platform, waar ook die nieuwe A8 op geplaatst gaat worden.
Met de A9 concept wil Audi meteen de nieuw ingeslagen designrichting etaleren. Marc Lichte, de nieuwe designchef, is verantwoordelijk voor de nieuwe ontwerptaal. Het is wachten op de eerste schetsen, in november weten we sowieso meer.
PRIVATE LEASE Audi
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Audi Concept C: startschot nieuw hoofdstuk bij Audi (gaat in productie!) [+VIDEO]
Audi TT 1.8 5V Turbo Quattro 225 pk – 2000 – 325.785 km - Klokje rond
Nieuws
Nieuwe Audi RS6 Avant weer wat beter te zien
Nieuws
Audi RS3 'GT': Vijfcilinder-feest met een lach en een traan
Nieuws