Fiat investeert in fabriek voor nieuwe Punto
Volgens de Poolse overheid heeft Fiat de investering gedaan om 420 nieuwe werknemers aan te nemen in de fabriek in Tychy. In die fabriek worden op het moment de 500, de Abarth 500, de Lancia Ypsilon en de Ford Ka al geproduceerd. De 500 Plus, zoals de Punto-opvolger waarschijnlijk heet, zal aan de productie worden toegevoegd.
De Ford Ka rolt binnenkort al voor het laatst van de band in Polen, de Ypsilon zal er in 2018 een punt achter zetten. Ondanks de productieruimte die dan vrijkomt, investeert Fiat volgens de Poolse overheid toch in de uitbreiding van 3.000 naar 3.420 medewerkers. Tot op heden heeft Fiat dit nieuws nog niet bevestigd.
Het duurt nog een paar jaar voor de 500 Plus het stokje van de Punto zal overnemen. In 2016 zal de wissel waarschijnlijk plaatsvinden. De Punto wordt nog gebouwd in Italië, maar zijn opvolger moet Fiats thuisland Italië dus verruilen voor Polen. De Fiat 500X en de Jeep Renegade zullen in de Italiaanse fabriek van de band rollen na het afscheid van de Punto.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Fiat Punto Evo 0.9 TwinAir Lounge Schuif/kanteldak - Airco - Parkeersensor achter - Cruise control - Trekhaak - Licht metalen velgen 16 inch - Mistlampen voor - Telefoonhouder - Radio/cd speler - Start/stop systeem - Stuur leder - Elektrische ramen voor - Bluetooth
- 2015
- 106.096 km

Fiat Punto Grande 1.4 77pk Edizione Lusso | NL-auto | Climate control | Cruise control | Elek. ramen | Lichtmetalen velgen | Bumpers in kleur | Radio/CD | Mistlampen |
- 2008
- 191.573 km

Fiat Punto Grande 1.4 Dynamic|NAP|AIRCO|ELEK RAMEN|APK 02-27|
- 2007
- 189.712 km
Lees ook

Dit zijn de vijf goedkoopste occasions van eerste eigenaar en met lage kilometerstand

Deze Fiat Punto hoort eigenlijk in een Fiat-museum - Liefhebber Gezocht

Verdwenen maar niet vergeten: deze compacte hatchbacks koop je voor €4.500

Praktijkverbruik Fiat Punto: veel rijders, veel motoren, welke is de zuinigste?
