Eerste nieuwe kenteken uitgegeven

Kenteken 1-KBB-00
Het is zover, vandaag is een Kia Picanto voorzien van de kentekenplaat 1-KBB-00. De eerste van de nieuwe kentekenreeks.

Algemeen directeur Johan Hakkenberg van de RDW reikte het kenteken uit. Hakkenberg: "We verwachten dat deze nieuwe kentekenreeks twee jaar mee gaat, omdat we deze keer alleen de K, S, T, X en Z als beginletter gebruiken. De overige beginnende medeklinkers zijn onder meer gebruikt voor exportkentekens en bromfietsen. De nieuwe serie gaat daarom een stuk korter mee dan de vorige reeks kentekens. Die liep bijna vijf jaar."

De Kia Picanto met het nieuwe kenteken gaat overigens naar de organisatie Save the Children, en is geleverd door dealer AutoHaag Zeeuw in Den Haag. Kia Nederland heeft de auto geschonken.

Lezersreacties (52)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.