GM heeft tot 28 augustus de tijd voor Spyker-zaak

Spyker C8 Aileron

Spyker heeft in de zaak tegen General Motors inmiddels de officiële aanklacht bij de Amerikanen neergelegd. Die hebben tot 28 augustus de tijd om te reageren.

Voor wie het gemist heeft: Spyker beschuldigt GM van het bewust blokkeren van een deal met het Chinese bedrijf Youngman. Die deal had het nu failliete Saab volgens de sportwagenfabrikant kunnen redden van de ondergang. Als genoegdoening eist Spyker nu drie miljard dollar. GM heeft tot 28 augustus de tijd om met een weerwoord te komen.

Naast de grote rechtszaak is men bij Spyker ook druk geweest met het aannemen van een nieuwe Chief Commercial Officer (CCO). De keuze is daarbij gevallen op John Walton, die voorheen onder meer bij Ford en meer recent bij Aston Martin werkzaam was. Daar heeft hij er onder andere voor gezorgd dat de verkopen in de Verenigde Staten met sprongen vooruit gingen. Volgens Victor Muller is de komst van de man een lang gekoesterde wens: "Ik ontmoette John Walton zestien jaar geleden bij Aston Martin en sinds de start van Spyker in 2000 is het mijn wens geweest om hem aan boord te krijgen. Dat moment is nu gekomen en ik ben verheugd met John te kunnen gaan werken."

Lezersreacties (21)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.