
Chevrolet Corvette (2000)
Uiterlijk vertoon, daar zijn ze niet vies van in The States. Overdrijven, daar lusten ze ook...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CHEVROLET CORVETTE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 22 jaar en 3 maanden oud. In september 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 344 pk benzinemotor. De CHEVROLET heeft een topsnelheid van 281 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,8 l/100 km. De CORVETTE is 1.588 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | CORVETTE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 11.036 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 16 februari 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 16 september 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 januari 2022 |
| APK melddatum | 6 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 8 maart 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5666 cc |
| Max. vermogen | 253 kW / 344 pk |
| Geluidsniveau stationair | 94 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 0 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | n.v.t. |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.382 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.663 kg |
| Voorasdruk | 807 kg |
| Achterasdruk | 856 kg |
| Trekgewicht geremd | 0 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 0 kg |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 275/40ZR18 Prijzen |
| Topsnelheid | 281 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 s |
| Maximum vermogen | 253 kW / 344 pk |
| Maximum koppel | 483 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Inhoud bagageruimte | 187 l |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

