We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Deze FORD FIESTA ST is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 5 maanden oud. In januari 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 35.828 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 182 pk benzinemotor. De FORD heeft een topsnelheid van 225 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,4 l/100 km. De FIESTA ST is 53 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 85 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuw-Vennep met een kilometerstand van 133.515 km.
Bouwjaar2014
Brandstofbenzine
Kleurwit
Cilinderinhoud1596 cc
Massa1111 kg
APK25 januari 2026
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 7,95
Niet alleen het praktische, compacte formaat maakt de Ford Fiesta populair. Zijn rijeigenschappen zijn misschien nog wel een belangrijkere reden voor zijn succes. De Fiesta rijdt erg leuk en dynamisch - het is dan ook een van de best sturende auto’s in het B-segment. Niet zo gek dus dat deze zesde generatie zo geliefd is.
Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.