Skoda Enyaq Coupé iV BWJ 2022 | 80 RS | PANO | LEER | TREKHAAK | 21'' LMV | NAVI | CARPLAY | CAMERA A |
- 2022
- 127.235km
- Elektrisch
- 220kW (299pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SKODA ENYAQ 80 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 2 jaar en 6 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.150 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. Het schakelen gaat automatisch. De SKODA heeft een topsnelheid van 160 km/h De ENYAQ 80 is 29 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 542 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 35.974 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SKODA |
| Model | ENYAQ 80 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 50.150 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 24 november 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 november 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 24 november 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | EBJ |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 150 kW |
| Geluidsniveau rijdend | 65 dB |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 543 km |
| Actieradius elektrisch stad | 705 km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.011 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Voorasdruk | 1.160 kg |
| Achterasdruk | 1.490 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.649 mm |
| Breedte | 1.879 mm |
| Hoogte | 1.620 mm |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/55R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Maximum vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Maximum koppel | 310 Nm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 570 - 1700 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




