Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 BlueTEC 366 ENGINE BROKEN/ MOTOR KAPOT EXPORT
- 2016
- 563.450km
- Diesel
- 95kW (129pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 7 maanden oud. In september 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 60.293 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 129 pk dieselmotor. De SPRINTER is 15 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 156 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Vuren met een kilometerstand van 200.663 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Kipper |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 14.531 |
| Nieuwprijs | € 60.293 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 16 oktober 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 september 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | 3 november 2025 |
| APK vervaldatum | 3 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | schutbord motorruimte |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 651.955 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 95 kW / 129 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 8,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 224 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.4 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.815 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Voorasdruk | 2.000 kg |
| Achterasdruk | 2.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/75R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 95 kW / 129 pk |
| Maximum koppel | 305 Nm |
| Draaicirkel | 12,6 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.500 - 5500 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


