Fiat Panda 1.2 Classic
- 2012
- 131.580km
- Benzine
- 51kW (69pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT PANDA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 13 jaar en 6 maanden oud. In juli 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 12.427 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 69 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De FIAT heeft een topsnelheid van 162 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,8 l/100 km. De PANDA is 8 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 303 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Geesteren met een kilometerstand van 108.377 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FIAT |
| Model | PANDA |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.295 |
| Nieuwprijs | € 12.427 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 november 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juli 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | 9 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 31 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 169A4000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW / 69 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 120 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 915 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.440 kg |
| Voorasdruk | 770 kg |
| Achterasdruk | 760 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 3.653 mm |
| Breedte | 1.643 mm |
| Hoogte | 1.551 mm |
| Wielbasis | 2.300 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 155/80R13 Prijzen |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Maximum vermogen | 50 kW / 69 pk |
| Maximum koppel | 102 Nm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| Kogeldruk | 56 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 775 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Segment | A |
Sinds zijn introductie in 2003 is de Fiat Panda uitgegroeid tot een icoon onder de kleine stadsauto’s. Gebouwd in Polen, maar met een fris Italiaans karakter, weet deze compacte auto al jaren veel bestuurders voor zich te winnen. Praktische innovatie staat centraal: of je nu kiest voor een basisversie, de sportieve 100 HP of de 4x4-uitvoering, elke Panda heeft een eigen karakter.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


