

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2012 |
| APK | 4 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 9.594 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Fiat Panda 1.2 Classic Plus 1e Eigenaar – NAP - Distributie riem Vervangen - Nette Staat.
Fiat Panda 1.2 Classic 1e Eigenaar - NAP - Distr. Verv.
- Kenteken: 92-XJD-9
- Merk: Fiat
- Model: Panda
- APK tot: 04-07-2026
- Tellerstand: 131580 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1242 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 169A4000
- Vermogen: 51 kW / 69pk
- Ledig gewicht: 835 kg
- Max. trekgewicht: 800 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 4.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 354 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Fiat Panda 1.2 Classic Plus met Airco – 1e Eigenaar - NAP - Distributie riem Vervangen- Nette Staat.
Te koop aangeboden: een zeer nette en goed onderhouden Fiat Panda 1.2 Classic Plus.
Deze auto is afkomstig van de eerste eigenaar met NAP en verkeert zowel van binnen als van buiten in zeer nette staat. Altijd netjes bereden en onderhouden.
Een maatje kleiner, dus een stuk wendbaarder. Deze Fiat Panda is de ideale stadsauto. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers.
Deze auto heeft airconditioning aan boord. U bent in deze Fiat ook voorzien van met startonderbreker, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
? 1.2 benzinemotor (zuinig en betrouwbaar)
? Airco
? Elektrische ramen
? Centrale vergrendeling
? Distributieriem vervangen bij 129.129 km (dus geen extra kosten te verwachten)
? Onderhoudsvriendelijk en lage vaste lasten
De auto rijdt, schakelt en remt zoals het hoort. Ideale stadsauto, maar ook prima geschikt voor langere ritten.
Let op: er is geen afstandsbediening sleutel aanwezig, maar de auto heeft wel centrale vergrendeling.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- In hoogte verstelbaar stuur
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/80 R13
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Fiat Panda 1.2 – 2010 – 400.000+ km – Klokje rond
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 102 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.580 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,1 m |
| gewicht | 835 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.305 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 860 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg






























