Renault Scénic 1.5 dCi Bose|TREKHAAK|PDC|HALF LEER|AUT|XENON
- 2015
- 190.497km
- Diesel
- 81kW (110pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT GRAND SCENIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 8 maanden oud. In augustus 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.719 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk dieselmotor. De RENAULT heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,1 l/100 km. De GRAND SCENIC is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 359 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Den Ham met een kilometerstand van 246.379 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | GRAND SCENIC |
| Kleur | wit |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.630 |
| Nieuwprijs | € 40.719 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 augustus 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | 20 april 2026 |
| APK vervaldatum | 26 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by r. deurstyl |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.468 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.230 kg |
| Voorasdruk | 1.150 kg |
| Achterasdruk | 1.235 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 260 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 645 - 2083 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




