
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ GLK 250 4MATIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 12 jaar oud. In maart 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 61.631 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 211 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 215 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,5 l/100 km. De GLK 250 4MATIC is 8 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 343 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLK 250 4MATIC |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 9.954 |
| Nieuwprijs | € 61.631 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 mei 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 17 maart 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | 28 april 2026 |
| APK vervaldatum | 7 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 274920 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 174 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.725 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.400 kg |
| Voorasdruk | 1.180 kg |
| Achterasdruk | 1.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.569 mm |
| Breedte | 1.840 mm |
| Hoogte | 1.699 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Maximum vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 450 - 1550 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
