
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 530I is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 9 jaar en 6 maanden oud. In maart 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 70.110 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 252 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 233 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,8 l/100 km. De 530I is 474 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 530I |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 4.678 |
| Nieuwprijs | € 70.110 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 november 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 maart 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 februari 2025 |
| APK melddatum | 13 november 2024 |
| APK vervaldatum | 13 november 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B48B20B |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 185 kW / 252 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 132 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Energielabel | B |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.515 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.200 kg |
| Voorasdruk | 1.045 kg |
| Achterasdruk | 1.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.936 mm |
| Breedte | 1.868 mm |
| Hoogte | 1.479 mm |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Maximum vermogen | 135 kW / 184 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 12,0 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Sinds 2010 kennen we de zesde generatie BMW 5-serie. Deze is tot 2017 nieuw geleverd, en wordt nu nog veel aangeboden als occasion. Zoals we gewend zijn is deze BMW er als sedan (F10) en als Touring (F11). En dat is niet de enige keuze die je moet maken als je op zoek gaat naar een 5-serie. Ook het aanbod aan verschillende opties en motoren zorgt voor veel mogelijkheden.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



