
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD KUGA uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.394 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De FORD heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,5 l/100 km. De KUGA staat nu 8 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 728 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Enspijk met een kilometerstand van 44.628 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FORD |
| Model | KUGA |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 1.661 |
| Nieuwprijs | € 40.394 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 27 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | YZDA |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1496 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 149 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.464 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.075 kg |
| Voorasdruk | 1.040 kg |
| Achterasdruk | 1.055 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.734 mm |
| Breedte | 1.882 mm |
| Hoogte | 1.690 mm |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1481 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



