
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BYD ATTO 2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.440 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De ATTO 2 is 1 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Tilburg met een kilometerstand van 101 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BYD |
| Model | ATTO 2 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 687 |
| Nieuwprijs | € 36.440 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Motorcode | TZ200XSBH |
| Continue vermogen | 65 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 150 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 430 km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Gewicht leeg | 1.695 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.140 kg |
| Voorasdruk | 1.030 kg |
| Achterasdruk | 1.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.620 mm |
Loading...


