

BYD Atto 2
1.5 DM-i Active
€ 29.49020260 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 262 cm
Accutype: lithium-ion
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 162 min
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 122 kW (166 pk) |
| Max. koppel | 122 Nm |
| gewicht | 1.410 kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 40 km |
| CO2-uitstoot | 69 g/km |
| Energielabel | A |


