
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

BYD Atto 2
1.5 DM-i Boost | Demo | rijklaarprijs!
€ 29.94020262.836 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2026 |
| APK | 20 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.240 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- smartphone entry
Interieur & Comfort
- kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- interieur andere kleur
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 262 cm
Interieur
Interieurkleur: beige
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BYD Nederland Scorpius 112 2132 LR Hoofddorp, NL 085-0848371 www.byd.nl info@byd.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 100%: 180 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 156 kW (212 pk) |
| Max. koppel | 122 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.830 x 1.675 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 425 - 1.335 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 90 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 41 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp BYD Den Bosch
Afrikalaan 165232 BD Den Bosch



















