

BYD Atto 2
Boost 45 kWh
€ 29.950202510 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 mei 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Modelreeks: feb. 2025 - jun. 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 262 cm
Interieurkleur: Zwart
Beschikbare afleverpakketten:
Fabrikant: Garage Vervaet Vaartstraat 1 4571LS AXEL, NL 0115566881 http://www.garagevervaet.nl info@garagevervaet.nl
# De mooiste staan in Axel
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| gewicht | 1.545 kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Energielabel | A |


