
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT CLIO uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 23.393 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 67 pk benzinemotor. De RENAULT heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,0 l/100 km. De CLIO staat nu 11 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 719 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Arnhem met een kilometerstand van 23.852 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.110 |
| Nieuwprijs | € 23.393 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 november 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | 20 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 20 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B4D H4 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 49 kW / 67 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 113 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 124 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.003 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.575 kg |
| Voorasdruk | 820 kg |
| Achterasdruk | 891 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Maximum vermogen | 67 kW / 91 pk |
| Maximum koppel | 160 Nm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Kogeldruk | 63 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 - 1069 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Segment | B |
De Renault Clio V die in 2019 op de markt kwam, leek erg op zijn voorganger. Dat is niet zo gek, want de vierde generatie was een enorm succes. Daarop bouwde de vernieuwde Clio voort. Zijn compacte formaat en comfortabele rijgedrag maken ook de Clio V weer een aantrekkelijke keuze.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




