Saab 9-3 Cabrio 2.8 V6 T Aero Automaat 1 JAAR BOVAG GARANTIE
- 2007
- 97.760km
- Benzine
- 184kW (250pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SAAB 9-3 uit 2008 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SAAB heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,1 l/100 km. De 9-3 staat nu 16 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Amersfoort met een kilometerstand van 197.856 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SAAB |
| Model | 9-3 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 11.579 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 augustus 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 22 augustus 2012 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B207E |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 85 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 192 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.565 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Voorasdruk | 1.160 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.647 mm |
| Breedte | 1.780 mm |
| Hoogte | 1.437 mm |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 - 352 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




