Citroën C3 Aircross 1.2 100pk Plus | Navigatie | Camera | Climate control | Apple en Android | Lichtmetalen velgen
- 2025
- 10.296km
- Benzine
- 74kW (101pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C3 AIRCROSS uit 2025 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 33.905 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk benzinemotor. De CITROEN heeft een topsnelheid van 179 km/h De C3 AIRCROSS staat nu 14 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.186 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Doornspijk met een kilometerstand van 9.067 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 AIRCROSS |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.230 |
| Nieuwprijs | € 33.905 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 augustus 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 augustus 2029 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HN09 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 120 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.323 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Voorasdruk | 1.000 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Maximum vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Maximum koppel | 205 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 65 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1600 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



