

Citroën C3 Aircross
1.2 PureTech Business Automaat 130 pk 1 Eig. b.j. 3-2024 ,63000 km ,Carplay
€ 18.950202463.391 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 maart 2024 |
| APK | 7 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.974 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Zeer Mooie Citroen C3 AIRCROSS 1.2 PureTech Business Automaat 130 pk 1 Eig. b.j. 3-2024 met orgineel 63000 km gereden boekjes en sleutels compleet aanwezig met nationale autopas , inruil mogelijk en ook mobiel bereikbaar op 0620419960 .Het stijlvolle silhouet van de Citroen C3 AIRCROSS benadrukt de ingetogen luxe van deze auto. Deze auto is uitgerust met een driecilinder motor en een automatische transmissie. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED koplampen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
De meest gebruikte voertuigfuncties laten zich met behulp van uw stem bedienen. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. Deze Citroen is voorzien van cruise control, airconditioning, lederen stuur, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze Citroen in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Citroen te reserveren.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
wij werken uitsluitend met gegarandeerde en orginele km standen en bouwjaren
zet en schrijffouten voorbehouden ,
wij zijn dagelijks bezig om nieuwe aanvoer binnen te halen,
wij zijn niet altijd aanwezig ,voor bezichtiging gelieve van te voren een afspraak te maken
via mail e.nederlof4@chello.nl of bellen 0620419960
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.160 x 1.740 x 1.637 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.210 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.289 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 737 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Energielabel | C |



