
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën C3 Aircross
1.2 Turbo 100pk Plus 7p. | Comfort Stoelen | Apple Carplay/Android Auto | Parkeercamera/-sensoren | Full LED | DAB | Cruise Control | Climate Control |

Citroën C3 Aircross
1.2 Turbo 100pk Plus 7p. | Comfort Stoelen | Apple Carplay/Android Auto | Parkeercamera/-sensoren | Full LED | DAB | Cruise Control | Climate Control |
€ 32.65020265 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2026 |
| APK | 30 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 31.197 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Alle technologie in de Citroen C3 Aircross is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Met de comfortstoelen heeft u de zekerheid: elke rit fit door de juiste zit. Bij de uitrusting van deze Citroen horen onder meer LED koplampen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Citroen heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn cruise control, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Het rijden met deze Citroen wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. De head-up display projecteert alle gewenste dashboardinformatie op de juiste hoogte in de voorruit. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Citroen bovendien hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze C3 Aircross aan u uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als u contact met ons opneemt, zetten we de auto voor u klaar. We horen graag van u.
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Aanvullende opties en accessoires
- afwijkende dakkleur
- comfortstoel(en)
- Extra getint glas
- two-tone (metaal) kleur
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- dak in carrosseriekleur
- glans exterieur delen
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur kunstleder
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 709 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Ambiance urban bronze
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 579 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 549 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Gepoetst, tenaamstelling voertuig, geldige APK, vloeistoffencontrole
- SPOTiCAR Premium (€ 795 meerprijs):
• 24 maanden garantie (resterende fabrieksgarantie aangevuld tot 24 maanden)
• Niet tevreden, geld terug
• Kilometerstand NAP-gecontroleerd
• Tot 24 maanden garantie met onbeperkt aantal kilometers
• Proefrit mogelijk vóór aankoop
• 24/7 pechhulp in Europa
• Minimaal 1 jaar APK, geen onderhoudskosten gedurende 15.000 km of 1 jaar
• Inruilaanbieding voor alle merken
• Mogelijkheden voor financiering, garantieverlenging en onderhoudscontract
• Servicebeurt en kwaliteitscontrole op 100 punten
Bekijk de voorwaarden op de site van SPOTiCAR
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): SPOTiCAR Premium (24 maanden)
- Zekerheidspack (€ 1.095 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- nieuwe APK bij aflevering
- onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- gepoetst en voorzien van nieuwe matten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Stellantis Citroen Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.citroen.nl info@citroen.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.241 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1.600 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,3 s |
| Actieradius | 721 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Haaima Traktieweg Emmeloord
Traktieweg 208304 BA Emmeloord









































