
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT ARONA uit 2021 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 25.892 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 95 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SEAT heeft een topsnelheid van 182 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,7 l/100 km. De ARONA staat nu 19 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Heemskerk met een kilometerstand van 53.590 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | ARONA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 223 |
| Nieuwprijs | € 25.892 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 10 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 januari 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DLA |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 65 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 107 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 125 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,24 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.064 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.660 kg |
| Voorasdruk | 850 kg |
| Achterasdruk | 860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Lengte | 4.153 mm |
| Breedte | 1.780 mm |
| Hoogte | 1.532 mm |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Maximum vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 - 1280 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


