
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL KARL uit 2017 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 14.047 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 75 pk benzinemotor. De OPEL heeft een topsnelheid van 170 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,9 l/100 km. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Waddinxveen met een kilometerstand van 99.232 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | KARL |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 230 |
| Nieuwprijs | € 14.047 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | nog niet tenaamgesteld |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B10XE |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 94 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 933 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.278 kg |
| Voorasdruk | 740 kg |
| Achterasdruk | 710 kg |
| Wielbasis | 2.390 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/55R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Maximum vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 96 Nm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 206 - 1013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


