
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C5 AIRCROSS uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 42.263 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De CITROEN heeft een topsnelheid van 195 km/h De C5 AIRCROSS staat nu 47 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 75 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Oss met een kilometerstand van 20.781 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C5 AIRCROSS |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 755 |
| Nieuwprijs | € 42.263 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 augustus 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 9 augustus 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HN05 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 139 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,47 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.390 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Lengte | 4.500 mm |
| Breedte | 1.859 mm |
| Hoogte | 1.695 mm |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Maximum vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Maximum koppel | 230 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 65 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 580 - 1630 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



