
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C4 CACTUS uit 2015 wacht nog op een eerste eigenaar. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 22.680 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De CITROEN heeft een topsnelheid van 188 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,3 l/100 km. De C4 CACTUS staat nu 60 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 157 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C4 CACTUS |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 194 |
| Nieuwprijs | € 22.680 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 11 september 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 maart 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 maart 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 2 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HN01 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 107 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 995 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 790 kg |
| Trekgewicht geremd | 825 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 545 kg |
| Lengte | 4.157 mm |
| Breedte | 1.729 mm |
| Hoogte | 1.540 mm |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 205 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 358 - 1170 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

