
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE CAYENNE TURBO S E-HYBRID is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020 en is nu 5 jaar en 11 maanden oud. In januari 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 218.310 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 549 pk benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 295 km/h De CAYENNE TURBO S E-HYBRID is 124 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 108.102 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE TURBO S E-HYBRID |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 10.918 |
| Nieuwprijs | € 218.310 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 januari 2021 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 januari 2026 |
| APK melddatum | 9 april 2024 |
| APK vervaldatum | 9 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DCU |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Max. vermogen | 404 kW / 549 pk |
| Continue vermogen | 60 kW |
| Max. vermogen 60 minuten (elektrisch) | 60 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 100 kW |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 4.9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 112 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,19 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.510 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.095 kg |
| Voorasdruk | 1.540 kg |
| Achterasdruk | 1.585 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.939 mm |
| Breedte | 1.995 mm |
| Hoogte | 1.669 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 315/35R21 Prijzen |
| Topsnelheid | 295 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 s |
| Maximum vermogen | 500 kW / 680 pk |
| Maximum koppel | 900 Nm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1440 l |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



