Citroën C4 Picasso 1.6 165pk Feel Automaat | Trekhaak | Navigatie | Climate Control | Cruise Control | Camera | 17"LMV | Dodehoekdetectie | Apple Carplay/Android Auto |
- 2018
- 76.765km
- Benzine
- 121kW (165pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C4 PICASSO uit 2016 wacht nog op een eerste eigenaar. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 29.028 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk benzinemotor. De CITROEN heeft een topsnelheid van 201 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,0 l/100 km. De C4 PICASSO staat nu 113 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 267 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C4 PICASSO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 170 |
| Nieuwprijs | € 29.028 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 19 december 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 februari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 februari 2026 |
| APK melddatum | 20 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 20 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HN02 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 115 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.273 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.918 kg |
| Voorasdruk | 1.100 kg |
| Achterasdruk | 950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.470 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Maximum vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Maximum koppel | 230 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 537 - 1709 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





