AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check JTT-24-B
VOLKSWAGEN GOLF | 2025
Deze VOLKSWAGEN GOLF uit 2025 wacht nog op een eerste eigenaar. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 44.477 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. De GOLF staat nu 137 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Kootstertille met een kilometerstand van 36.076 km.
Bouwjaar2025
Brandstofbenzine
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1498 cc
Gewicht1314 kg
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 4.516 |
| Nieuwprijs | € 44.477 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 13 januari 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 januari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 januari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
MOTOR
| Motorcode | DXD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 128 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,12 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.314 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Voorasdruk | 970 kg |
| Achterasdruk | 1.030 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...