Seat Ibiza 1.0 TSI Style Business Intense Camera Adaptive Cruise Navigatie
- 2017
- 162.791km
- Benzine
- 70kW (95pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT IBIZA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 10 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 22.580 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De SEAT heeft een topsnelheid van 197 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,4 l/100 km. De IBIZA is 311 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 75 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Amsterdam met een kilometerstand van 193.745 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.236 |
| Nieuwprijs | € 22.580 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 20 mei 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2016 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 juli 2025 |
| APK melddatum | 13 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 13 augustus 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Aantal eigenaren | 6 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CHZ |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 3,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 102 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.040 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 780 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Lengte | 4.061 mm |
| Breedte | 1.693 mm |
| Hoogte | 1.445 mm |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/60R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 292 - 930 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



