
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Ibiza
1.0 FR - Panoramadak - Automaat - Inruil
€ 9.9952016193.745 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 mei 2016 |
| APK | 13 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.580 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Nette en rijk uitgeruste Seat Ibiza FR 1.0 TSI DSG automaat aangeboden. Deze Ibiza combineert sportieve looks met een zuinige en vlotte 115 pk motor in combinatie met de fijne DSG automaat. Dankzij de lichte carrosserie rijdt de auto heerlijk soepel en comfortabel, zowel in de stad als op de snelweg.
De auto is voorzien van veel luxe opties zoals een panoramadak, alcantara/lederen FR stoelen met stoelverwarming, Apple CarPlay/Android Auto, parkeersensoren, automatische verlichting en elektrische ramen voor en achter.
Verder is de auto netjes onderhouden en verkeert deze zowel technisch als optisch in goede staat. Banden en remmen zijn nog goed en de auto start, rijdt en schakelt zoals het hoort.
Kortom een complete, betrouwbare en sportief uitgevoerde Ibiza die direct klaar is voor vele kilometers rijplezier.
Bij interesse of vragen graag bellen of berichten voor een bezichtiging of proefrit.
Seat Ibiza 1.0 FR - Panoramadak - Automaat - Inruil
- Kenteken: JN-675-G
- Merk: Seat
- Model: Ibiza
- APK tot: 13-08-2026
- Tellerstand: 193745 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: CHZ
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1040 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 404 cm
- Breedte: 169 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig:
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Upgrade Business Plus
- Armsteun voor
- Bi-xenon koplampen
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- DAB
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Spraakbediening
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Upgrade Sport
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Sportstoelen
Pakket: Upgrade Sound
- Audio installatie
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 15"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Apple Carplay
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Android Auto
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
eer nette en rijk uitgeruste Seat Ibiza FR DSG automaat aangeboden. De auto beschikt over de fijne en zuinige 1.0 TSI motor met 115 pk gecombineerd met een soepel schakelende DSG automaat. Dankzij de sportieve FR uitvoering en lichte carrosserie rijdt de auto heerlijk vlot en comfortabel.
De Ibiza verkeert zowel technisch als optisch in nette staat en is goed onderhouden. Start, rijdt en schakelt perfect. Verder is de auto voorzien van veel luxe opties, waaronder:
• Panoramadak
• Alcantara/lederen FR interieur
• Stoelverwarming
• Apple CarPlay / Android Auto
• Parkeersensoren
• Automatische verlichting
• Elektrische ramen voor en achter
• DSG automaat
• FR uitvoering
Auto staat op goede banden en remmen en is direct rijklaar.
Garantiepakketten via Autotrust mogelijk:
• 6 maanden Instap Garantie – €470,- incl. btw
• 12 maanden Instap Garantie – €700,- incl. btw
• 24 maanden Instap Garantie – €1.500,- incl. btw
.
Inruil mogelijk.
Voor meer informatie of een bezichtiging graag bellen of berichten.
Amstel Autogroup B.V.
Osdorperweg 516 M
1067SX Amsterdam
0620694789
vanamstelautogroup@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.690 x 1.441 mm |
| gewicht | 1.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 292 - 847 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 1.022 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Amstel Autogroup B.V.
Osdorperweg 5161067 SX Amsterdam


















