
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT MEGANE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 10 maanden oud. In augustus 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 25.288 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 86 pk dieselmotor. De RENAULT heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,4 l/100 km. De MEGANE is 217 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.547 |
| Nieuwprijs | € 25.288 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 13 juli 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 augustus 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 oktober 2025 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 13 juli 2013 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | K9K F8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Max. vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 115 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.205 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.794 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 652 kg |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 372 - 1190 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


