
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LEXUS CT200H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar oud. In september 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 30.618 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk benzine-hybride motor. De LEXUS heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 3,5 l/100 km. De CT200H is 51 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Nijkerk met een kilometerstand van 109.139 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LEXUS |
| Model | CT200H |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 84 |
| Nieuwprijs | € 30.618 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 september 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 22 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 2ZR |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
| Continue vermogen | 18 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 60 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 93 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 106 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.345 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Voorasdruk | 1.060 kg |
| Achterasdruk | 980 kg |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 207 Nm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 - 985 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

