

Lexus CT
200h Business Line
€ 16.9502018109.139 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2018 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.618 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Deze Lexus CT komt uit 2018, werd geleverd van 01-01-2014 tot 31-08-2017 en kostte toen € 30.618,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2025 op kenteken, is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van 1798 cc.
Dit voertuig heeft een maximum vermogen van 73 kW (99 PK), en een continu (elektrisch) vermogen van 18 kW (24 PK).
De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 3,6 liter per 100 km en hij weegt 1345 kg. De APK is geldig tot 22-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Om teleurstellingen te voorkomen adviseren wij u om vooraf te informeren of de auto nog beschikbaar is. U kunt hiervoor telefonisch contact opnemen.
INRUIL IS BIJ ONS MOGELIJK
Voor een prijsopgave van uw inruilauto kunt u ons foto's en informatie over uw auto versturen via;
-Whatsapp: 0681810693
-E-mail: info@dsqautomotive.nl
Ook zijn er verschillende financieringen, garanties en verzekeringen mogelijk bij DSQ Automotive. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen.
De inhoud is met grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan de foutieve invoer van onder andere opties, voertuig gegevens, druk-zet fouten en accessoires.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
Openingstijden
Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 18:00
Zaterdag: Open op afspraak
Zondag: Gesloten
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.350 x 1.765 x 1.445 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.345 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.790 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 - 985 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 93 g/km |
| Energielabel | A |




