
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze ALFA ROMEO ALFA MITO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 12 jaar en 3 maanden oud. In oktober 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 23.608 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 135 pk benzinemotor. De ALFA ROMEO heeft een topsnelheid van 198 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,2 l/100 km. De ALFA MITO is 216 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 347 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Oss met een kilometerstand van 108.746 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | ALFA MITO |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 21 |
| Nieuwprijs | € 23.608 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 oktober 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 oktober 2025 |
| APK melddatum | 24 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 12 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 955A2000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Max. vermogen | 99 kW / 135 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 128 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.110 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Voorasdruk | 950 kg |
| Achterasdruk | 850 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Wielbasis | 2.510 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Maximum vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Maximum koppel | 206 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 950 l |
| Inhoud brandstoftank | 39 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

